Охтирчанка Вікторія Маркова про коронавірус:

13 марта 2020 | ЗДОРОВ'Я | Нет комментариев |

Роксолана максы Охтирка короновірус

Охтирчанка Вікторія Маркова про коронавірус:

- Ну що, любі мої друзі, провела сьогодні спостереження за нашим мудрим нарідом під час карантину і дійшла до висновку: якщо коронавірус потрапить в Охтирку, то ми всі вимремо, як мухи! І ось чому:

1) в чергах до каси магазинів усі як лізли один одному на плечі, так і лізуть. Який там особистий простір в 1 метр, яка там відстань один від одного, лізуть на плечі в прямому сенсі слова! На зауваження про карантин реагують дивно, з дибілкуватою посмішкою і запитанням: “А шо боїшся, так сиди дома?”

2) в кафешках міста overbooking, пруться туди навіть з дитячими візками! Про те, що можна взяти каву з собою і випити її надворі, нікому навіть на думку не спадає!

3) базар – то взагалі треш! Одна дурепа прийшла на базар з собачкою, яка наблювала пару разів, поки господиня чесала язиком із продавчинею. П’ять чоловік улізли в ту блювоту своїм взуттям і понесли її далі вздовж рядів на вулиці, розташованих прямо на асфальті. За хлялою собакою йде дід, який відступивши метр від тих продуктових “доріжок” на асфальті, зупинився і смачно висякав ніс на обидва носові ходи… Через 15 секунд після діда яжемать проперла тудою візок із дитиною, за нею дві дівчини років 15 зупинилися, поставили пакет на асфальт і вирішили комусь зателефонувати, бо справа, мабуть, була дуже нагальна й серйозна!

Висновок: бережіть себе, панове, хто товаришує із здоровим глуздом! Італійцям теж здавалося, що коронавірус це несерйозно, що це якісь лякалки, а наслідки ми зараз бачимо!

Фото із архіву “Роксолани”.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: