18 травня – День резервіста

18 мая 2020 | ПРИВІТАННЯ | 1 комментарий |

Шановні бойові друзі!

Охтирський об’єднаний міський військовий комісаріат та командування військової частини А7320 щиро вітає воїнів-резервістів Збройних Сил України з професійним святом – Днем резервіста.

Це свято є свідченням глибокої поваги громадян України до своїх захисників, чий високий авторитет, мужність і відвага високо цінується українським суспільством.

Резерв Збройних Сил України – це військовозобов’язані, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок щодо захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності держави і зараз залишаються в оперативному резерві своїх військових частин, в готовності протягом 24 годин в разі загострення обстановки або відкритої російської агресії прибути за викликом командирів.

З нагоди свята висловлюю всім резервістам Збройних Сил України щиру вдячність за взірцеву службу Українському народові, вірність Військовій присязі та постійну готовність до захисту Вітчизни.

Особливі слова пошани сім’ям резервістів, які підтримують найкращих синів і доньок України, що присвятили себе службі в резерві.

Бажаю вам та вашим родинам незламної віри, достатку, вдачі, перемог і нових звершень у ратній справі служіння Україні!

З повагою

Військовий комісар Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату:

майор                                                                            Р.ТУТОВ

Командир військової частини А7320:

майор                                                                           С.БАСОВ

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    А мародерити на Донбасi там будуть вчити?Вiджимати вживану бiлизну у “сьепарскiх самок” та вiдправляти Новою поштою на Гусинку

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: