Ексклюзивне інтерв`ю

20 мая 2020 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21 від 20.05.20

Як між вогнем і ковадлом


Політична, соціальна, економічна нестабільності притаманні Україні з часів незалежності, бо ми до цього часу з перемінним успіхом розбудовуємо свою державу, незграбно долаємо кризи і бідність, вимушені воювати, обираємо не тих до влади… Ні, ми не стали жити гірше, адже давно забули про тотальний дефіцит і навіть значення цього слова, у магазинах очі розбігаються від асортименту, цілоріч можна ласувати цитрусовими, бананами, езкотичними фруктами, про які наші батьки і не чули, ми не стоїмо у черзі за друкованими книжками, бо вони вийшли з моди, ми отримали  безвіз і відкриту «залізну завісу» до  закордонних принад. Але сьогодні, як ніколи раніше, ми не маємо відчуття стабільності і впевненості у завтрашньому дні ще й через наслідки небезпечної пошесті – коронавірусу, який примусив більшість змінити свій звичний спосіб життя. Карантин розкриває очі на стосунки, у одних посилюється егоїзм, у інших прокидається благодійність, дехто починає себе завантажувати якоюсь роботою, хтось  кидає все насамоплив, розпадаються колективи і зникає ентузіазм. У такій ситуації нелегко втримати  порядок в родинах, а як тоді керувати містом?

Що змінилося за два місяці карантину?

Нинішня провладна партія говорить, що вибори в Україні відбудуться восени цього року за будь-яку ціну.  Чи Ви готуєтеся до виборів?

Відповіді на ці та багато інших питань до міського голови Охтирки Ігоря Алєксєєва читайте в свіжому номері газети “Росолана-Максі” на 4 стр., від 20.05.20.

Як між вогнем і ковадлом

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: