Олена Максименко – новий головний лікар КНП Охтирської міської ради “Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”

28 мая 2020 | АНОНС, НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | № 22 (1261)

Згідно з результатами конкурсу, розпорядженням міського голови з 25 травня Олену Максименко призначили новим головним лікарем Охтирського МЦПМСД. До цього в.о. головного лікаря була Тетяна Щербина.

Наша довідка

Олена Володимирівна Максименко

Народилася в м. Охтирка в 1965 році.

Освіта: закінчила Охтирську ЗОШ №2, у 1990 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Санітарія, гігієна, епідеміологія».

Трудова діяльність: 1990-1991 р.р. – інтернатура на базі Сумської міської дитячої лікарні з педіатрії, З 1991 року дільничий педіатр дитячої поліклініки Охтирської центральної районної лікарні. З 1993 року лікар-ординатор дитячого відділення Охтирської ЦРЛ. В період з червня 2007 року по червень 2011 року працювала у відділі охорони здоров’я Охтирської міської ради спочатку на посаді головного спеціаліста, потім на посаді начальника відділу, продовжуючи працювати за сумісництвом в КЗ «Охтирська ЦРЛ». З січня 2012 року по травень 2020 року працювала завідуючою педіатричним відділенням КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ».

Сімейний стан: розлучена, має двох дорослих дітей.

Плани на новій посаді: забезпечення населення якісною медичною допомогою, впровадження телемедицини для консультування пацієнтів дистанційно з професурою, співпраця з вторинною ланкою, проведення спільних семінарів і конференцій для підвищення освіти медичного персоналу і поліпшення матеріально-технічної бази відповідно до табелю оснащення.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: