Чому весняний призов відбувся влітку?

16 июня 2020 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №25 (1264)

16 червня на плацу Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату відбулось те, що мало статися ще у квітні – 12 призовників в урочистій атмосфері отримали свої військові квитки. Серед них – 10 охтирчан та 2 мешканців району віком від 19 до 23 років. Через карантинні заходи, перша відправка призовників весняного призову 2020 року відбулася у розпал літнього сезону. Своїх найкращих синів зі сльозами на очах та голосними аплодисментами проводжали рідні та близькі.

Цьогорічний призов дійсно став особливим, адже перед відправкою на обласний збірний пункт призовники пройдуть тест на коронавірус та остаточний медогляд. А далі вже стандартна процедура – після збірного пункту солдати будуть прямувати до навчальних центрів, а далі – безпосередньо на місце служби.

Військовий комісар Охтирського об’єднаного міського військового комісаріату майор Роман Тутов зазначає, що Covid-19 вніс свої корективи:

- Через епідемію коронавірусу відправка призовників переносилась декілька разів, поки врешті решт не відбулась сьогодні. Однак і зараз ми вимушені дотримуватись протиепідемічних заходів – носити маски та проводити дезінфекцію. Крім цього ми стали уважніше ставитися до здоров’я призовників – сьогодні перед шикуванням наш лікар оглянув призовників та виміряв температуру, а у Сумській обласній лікарні вони пройдуть швидкий тест на коронавірус, і у разі його виявлення хворого ізолюють та пролікують, а отже проходження військової служби буде відтерміноване, - зазначив Роман Тутов.

Варто нагадати, що призовники строкової служби перебувають на повному державному утриманні та користуються низкою пільг, крім цього не залучаються до виконання завдань в зоні проведення бойових дій на Сході країни.

На фото: Перші строковики весняного призову 2020 року отримують військові квитки на плацу Охтирського військового комісаріату.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Усього 12ть?А решта в Польщу втекло та Чехiю?Звiдти “захищають” неньку вiд клятих “сьепарiв”?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: