Тримаючи руку на пульсі

23 июля 2020 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №30 (1269)

Оперативно про коронавірус

Станом на 10:00 годину 21 липня

29 – кількість осіб з підтвердженим діагнозом з початку карантину було зареєстровано в Охтирці, з них 26 осіб одужало.

0  – кількість осіб з підозрою.

376 зразків було відправлено на лабораторне дослідження з початку пандемії.

2 – кількість осіб з підтвердженим діагнозом в Охтирському районі. Житель с. Шаповалівка одужав.

37 – кількість осіб з підтвердженим діагнозом в Тростянецькому районі, з них 2 людини померло, 34 – одужало.

2 – кількість осіб з підтвердженим діагнозом у Великописарівському районі, з них 1 людина одужала.

371 – кількість осіб з підтвердженим діагнозом у Сумській області, з них 6 – померло.

322 людини на Сумщині одужали.

60 166 людей захворіли на коронавірус в Україні, з них  1518 – померло, 32 199 одужало.

За минулий тиждень зафіксовано 3 нових випадків захворювання на коронавірус, серед них 2 охтирчан і один житель району. Епідрозслідуванням встановлено, що двоє містян були в контакті з хворим на COVID-19, який прибув у відрядження з м. Києва для проведення робіт на одному з підприємств міста. Всі хворі лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Встановлюється коло контактних осіб, з них 8 вже обстежені на COVID-19, результати негативні. В домашніх вогнищах проведена дезінфекція.

За словами Олени Максименко, головного лікаря КНП «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», наразі під наглядом сімейних лікарів перебуває 3 хворих:

-          Про захворювання ще двох осіб стало відомо 20 липня. У них виникла підозра на захворювання, тож вони вирішили самостійно провести тестування в одній з приватних лабораторій. Результати прийшли позитивними, хоч клінічних проявів хвороби у них не спостерігається. Варто зазначити, що за останній тиждень було відправлено 19 зразків на лабораторне дослідження для визначення наявності коронавірусу в організмі, – зазначила Олена Максименко.

Світлана Нестеренко, директор КНП ГСР “Грунський ЦПМСД”, зазначила, що житель с. Грунь захворів на коронавірус і зараз знаходиться на лікуванні у Тростянецькій лікарні. У хворого виявлена 1 контактна особа, яка знаходиться на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря і почуває себе добре.

Емілія Дашко, т.в.о. головного лікаря КНП «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» зазначила, що за останній тиждень ні підозр, ні хворих на коронавірус серед пацієнтів центру не зафіксовано.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: