Дали 7,5 років за вбивство

25 августа 2020 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | № 34 (1273)

Памятаєте резонансне вбивство  молодої жінки у січні минулого року? «Роксолана» детально описувала хід розслідування, тож хто постійно читає нашу газету згадає про той випадок, який тільки нещодавно завершився судовим вироком.

Охтирською місцевою прокуратурою доведена в суді вина 30-річного чоловіка, який до смерті побив малознайому жінку, з якою познайомився на вулиці. Спочатку вони разом випили спиртного, потім поїхали на квартиру  до знайомих. Проте там саме знаходилася дівчина звинуваченого, яку розізлило, що її обранець привів іншу жінку. На цьому грунті вони серйозно посварилися і дівчина навіть дала йому ляпаса. Після цього він забрав свою нову знайому і вони поїхали на таксі  в інше місце. Приїхавши до подвір`я, надворі жінка почала докоряти чоловіку тим, що той неправильно повів себе зі своєю дівчиною. Між ними виникла суперечка, під час якої уже нова знайома вліпила ляпаса чоловіку. Його страшенно розлютила така жіноча солідарність і він спочатку вдарив її по обличчю, а потім у живіт.наступного дня 36-річна жінка  померла в лікарні від гострої крововтрати через розрив селезінки.

У суді обвинувачений свою вину не визнавав. За його словами, він провів свою знайому додому, а сам пішов до себе додому. Проте в цей час йому зателефонувала його дівчина і вони домовилися про зустріч, щоб помиритися, тому він повернувся. Проходячи мимо двору, де залишилася його знайома, він побачив, що вона так і лежить на землі. Він викликав швидку.

Оцінюючи доказа сторін, суд визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне пошкодження, що призвело до смерті потерпілого) КК України і виніс вирок до позбавлення на 7 років і 6 місяців позбавлення волі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: