Гороскоп на 2021 рік

6 января 2021 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №1 (1293)

Лев

Гороскоп на 2021 рік для Львова обіцяє вдалий час. Леви щедрі, однак люблять розкіш, ведуться на лестощі. Їм притаманний дух суперництва – Левам важливо перемагати, але не менш важливо робити це чесно і красиво. Якщо Лев береться за якусь справу, він викладається повністю, щоб стати кращим у своїй сфері діяльності і практично завжди домагається найвищих результатів. Він завжди допоможе слабшому і ніколи не кине близьких у біді. Початок року може видатися складним. Не виключені конфлікти з друзями і родичами. Але ці події допоможуть Леву визначитися з цінностями, проявити терпіння і відданість. До кінця січня розбіжності вирішаться і запанує мир.

Діва

У рік Білого Металевого Бика представників знака зодіаку Діва на робочому фронті очікують зміни. Щоб процес був ефективним, потрібно проявити активність і завзятість в досягненні намічених цілей. Послідовність і планомірність в цьому випадку стануть обов’язковими для представників даного знака.

Терези

Більшість Терезів отримають в 2021 році величезну порцію надихаючих сил, творча енергія буде переливатися через край. Однак Білий Металевий Бик віщує безліч дрібних невдач, з якими можуть стикатися багато хто з представників знака Терези. Люди, народжені під цим знаком, візьмуться за справи, зайнятися якими мріяли всі наступні роки, але з яких-небудь причин раніше цього не вдавалося зробити. Їх робота гідно буде оцінена публікою і колегами. В даний період не можна упускати цей шанс.

Стрілець

Наступаючий 2021 рік під заступництвом Білого Металевого Бика відкриває перед Стрільцями безліч можливостей. Можливо, в цьому році Стрільцям будуть надходити привабливі пропозиції, пов’язані з розширенням бізнесу або зміною місця роботи. Не поспішайте “пірнати у вир з головою”, в спокійній обстановці зважте всі можливі ризики. Уникайте великих витрат, зараз краще економити і робити накопичення. Початок року для представників цього знака може стати неспокійним. Важливо уникати конфліктів з керівниками і колегами, навіть якщо умови праці здаються вам несприятливими.

Повний гороскоп на 2021 рік читайте на сторінках газети “Роксолана”

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: