Звернення редакції до читачів “Роксолани”

6 января 2021 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №1 (1293)

Шановні читачі!

Дуже прикро, що Новий 2021 рік ми вимушені почати з прикрих новин, які можуть поставити діяльність  нашої газети під загрозу. Справа у тому, що керівництво АТ «Укрпошта»  в черговий раз поставило пресу в залежність від пошти, а не від читача.

За п’ять останніх років тарифи на передплату і доставку періодики зросли більш ніж у 5 разів. Це призвело до падіння тиражів газет і навіть до припинення друку низки видань, в тому числі й охтирських! Чергове підвищення тарифів Укрпошти, яке сталося у вересні цього року, зробило друковані видання недоступними для сотень тисяч читачів, а газета взагалі стала предметом розкошу.

Але очевидно, що  мільйонної зарплати керівнику «Укрпошти» стало замало, тому напередодні нового року ми отримали від Сумської дирекції «Укрпошти» повідомлення  про підвищення суми їхньої винагороди за реалізацію нашої газети через відділення поштового зв`язку та листонош. Така політика поштового монополіста просто знищує газету, адже ніяких зустрічних пропозицій щодо збільшення екземплярів продажу не прозвучало. Тобто, вони як працювали, так і працюватимуть, тільки грошей їм потрібно отримати за це значно більше.

Ми поставлені в такі рамки, що вимушені розірвати договір з «Укрпоштою»  на реалізацію «Роксолани» через відділення поштового зв`язку. А це значить, що тим читачам, які щотижня купують газету у листоноші, цієї можливості вже не буде.

Звертаємося до тих, хто купував газету у листоноші: якщо ви і надалі хочете отримувати інформацію саме з «Роксолани», потрібно або передплатити її, заплативши за доставку  тій же «Укрпошті», або ж купувати її самостійно в місцях реалізації газети. Вартість передплати на місяць – 51 грн 15 коп. У реалізаторів «Роксолана» продається по 10 грн.

Залишайтеся з нами і цим ви допоможете  редакції працювати у цей скрутний час. Інакше можна опинитися в країні, де влада виживе друковані видання і нав`яже фейкові новини з інтернету з брехнею і матюками, образами і психоневрологічними дописами.

Редакційна колегія


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: