Гороскоп 2021

12 января 2021 | АНОНС | Нет комментариев | № 2 (1294)

Стрілець

Наступаючий 2021 рік під заступництвом Білого Металевого Бика відкриває перед Стрільцями безліч можливостей. Можливо, в цьому році Стрільцям будуть надходити привабливі пропозиції, пов’язані з розширенням бізнесу або зміною місця роботи. Не поспішайте “пірнати у вир з головою”, в спокійній обстановці зважте всі можливі ризики. Уникайте великих витрат, зараз краще економити і робити накопичення. Початок року для представників цього знака може стати неспокійним. Важливо уникати конфліктів з керівниками і колегами, навіть якщо умови праці здаються вам несприятливими.

Козерог

Козероги – представники Земної стихії. Вони відрізняються відповідальністю, цілеспрямованістю і вмінням стійко переносити будь-які труднощі. Козероги рідко відкривають свої глибинні почуття до іншої людини, тому в разі зради назавжди розривають стосунки. Вони відрізняються великою самовіддачею і готові допомогти навіть незнайомій людині. У представників цього знака добре чуття на проєкти та роботу, яка принесе хороший прибуток.

Водолій

Наступаючий рік під знаком Білого Металевого бика розкриє перед Водолієм всі двері, і навіть в тих сферах, куди раніше шлях був закритий. Представники цього знака без проблем зможуть зайняти керівні позиції і оточити себе однодумцями. Підтримуйте дружні стосунки в колективі, і в важливий момент колеги підтримають вас. Важливо при цьому не “йти по головах”, а бути готовим піти на компроміси і прислухатися до думки оточуючих. Не розповідайте заздалегідь нікому про свої плани, щоб уникнути підступів недоброзичливців. Цього року Водолії схильні витрачати великі суми грошей на непотрібні покупки. Варто утриматися від цього і ретельно продумувати свій бюджет.

Більше про те, що готує 2021 рік, читайте на сторінках газети “Роксолана”

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: