Червону зону для Сумщини не відмінили

22 апреля 2021 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №16(1308)

На засіданні Сумської обласної комісії ТБНС, яке відбулося 22 квітня, було встановлено, що область, яка потрапила до червоної зони карантину 24 березня, і надалі лишається у ній через перевищеня трьох з чотирьох індикаторів, які визначають колір зони карантину.

Крім  того, члени комісії доповнили схвалені раніше заходи  обмежень червоної карантинної зони:

  • Приймати відвідувачів магазинами, де щонайменше 60% призначені для торгівлі продуктами, пальним, ліками та медичними виробами, побутовою хімією та засобами гігієни, засобами зв’язку, пресою, товарами для тварин, насінням та садовим приладдям без обмеження доступу до інших товарів.
  • Магазини, які працюють на видачу товарів непродовольчої групи, мають віддавати онлайн замовлення без доступу до торговельної зони.
  • Щодо роботи ринків у червоній зоні. Підприємцям, які торгують “на виніс” товарами непродовольчої групи на ринку теж можна працювати, не допускаючи покупців до торговельної зони. Але крім цього, необхідно встановити захисну перегородку між продавцем та покупцем, дотримуватись дистанції та створити спеціально обладнані точки видачі товарів: вікна видачі, тераси тощо.
  • Літні майданчики закладів харчування. Їх вже можна облаштовувати. Але відкрити для відвідувачів можна буде після того, як Кабмін скасує протиепідемічні обмеження зазначені у постанові №12.36.

Тепер за уточнені та додані пункти мають проголосувати місцеві комісії в ОТГ, а рішення комісій повинен ухвалити виконком. В Охтирці, судячи з офіційного сайту міської ради, останнє засідання  комісії ТБНС відбулося 12 квітня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: