«ЄДИНИЙ ЦИКЛ» — ПРАВОВА МОДЕРНІЗАЦІЯ, ЩО ЗАХИСТИТЬ АГРАРНИЙ БІЗНЕС УКРАЇНИ

22 апреля 2021 | ПРАВОВА ДОПОМОГА | Нет комментариев | №16 (1308)

Міністерство юстиції України розробило «єдиний цикл», який має стати черговим бар’єром на шляху будь-якого неправомірного втручання в діяльність аграріїв.

Нововведення полягає в обов’язковому нотаріальному посвідченні правочинів з корпоративними правами з одночасною державною реєстрацією змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). Цей крок покликаний забезпечити юридичну «чистоту» укладення правочину, унеможливити підробку документів та прибрати часовий проміжок між документальним оформленням правочину і державною реєстрацією, яким сьогодні нерідко користуються шахраї та замовники «реєстраційного» рейдерства.

Запровадити «єдиний цикл» планується в рамках реалізації комплексної реформи нотаріату. Відповідний законопроєкт вже напрацьовано та узгоджено із головними стейкхолдерами. Наразі ця законодавча ініціатива проходить стадію погодження в центральних органах виконавчої влади для подальшого внесення на розгляд Верховної Ради України.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: