Сон у міській раді Л. Меркульцева

22 апреля 2021 | Охтирська міська рада | Нет комментариев | №16(1308)

І знову у міській раді пленарне засідання незакінченої 9-ї сесії. Цього разу обійшлося без ігнорування – не прийшли тільки ті, у кого поважна причина. Міський голова Павло Кузьменко чекав супротиву щодо його вето на три прийняті рішення, проголосовані опозицією з «перебіжчиками-Маслами», яких він неодноразово називав групою «МММ», але не дочекався, бо опозиціонери вирішили у такому разі покласти всю відповідальність на того, хто і ветував рішення.

Більше години робочого часу пішло на з`ясування внутріпартійних розбірок у фракції «Сила і честь», що абсолютно не стосується порядку денного. Фракція із семи депутатів розділилася: троє депутатів-Маслів створили свою фракцію і обрали Романа Масла її головою, інші четверо депутатів  теж позасідали і обрали своїм головою Миколу Данилюка. Потім не дійшли згоди, хто з них легітимніший, перебиваючи один одного, галасаючи на всю міську раду, що і на вулицю чутно було. На жаль, і міський голова приймав у тих дебатах не останню роль. І це тривало до тих пір, поки депутатам інших фракцій не набридло спостерігати за тим бедламом і вони демонстративно не вийшли із зали.

Так і не дійшовши до спільного знаменника, яка з двох фракцій однієї партії має право бути законною, сесію таки вдалося продовжити. Одне із актуальних питань порядку денного – про внесення змін до програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов`язаних з виконанням військового обов`язку, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших формувань. За зверненням військового комісара Андрія Думчикова, потрібно було виділити з бюджету 200 тисяч гривень на проведення навчання батальйону резервістів на початку травня цього року. Поскільки вільних коштів у бюджеті наразі немає, їх потрібно було зняти із запланованих об`єктів, до яких, як то кажуть, ще руки не дійшли. Було запропоновано кілька різних варіантів.

  1. Зняти з капітального ремонту вул. М. Хвильового (колишня Фурманова), бо вона ніде не дінеться, може почекати і до наступного року.
  2. Зняти з реконструкції колишнього пологового будинку, який планується перепрофілювати під інфекційне відділення, адже ще не оголошена навіть тендерна процедура на виготовлення проектно-технічної документації, і протягом місяця повернути ці кошти, коли надійде медична субвенція від Чернеччинської ОТГ.
  3. Не витрачати кошти на прибудову теплих туалетів у школах 6 і 8, а обійтися удосконаленням тих, що є.
  4. Взяти 200 тисяч із коштів виконавчого комітету.
  5. Зняти з виділених трьох мільйонів гривень на капітальний ремонт басейну у школі №3, бо це вже розкіш, а не гостра необхідність, тим більше, що  кошти можна буде згодом компенсувати.

І тут почався справжній «Броунівський рух», це коли молекули рухаються у різних рідинах  хаотично і безладно. Точно так само у залі почався рух депутатів-чоловіків разом з мером,  які сперечалися, щось доводили один одному, енергійно жестикулювали, ходили туди-сюди, ображалися, жінки-депутатки в свою чергу  підводили очі до стелі, стріпували довгим волоссям,  перекидали нога за ногу, то знімали окуляри, то знову чіпляли їх на ніс…

Вся картина аж закрутилася перед очима і здалося, що сниться мені сон. Начебто на столі президії, за яким сидить міський голова,  лежить розпластане «тіло» Охтирки. Над ним схилилися люди у білих халатах…

Повний текст читайте у №16 від 21 квітня.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: