Потрібен лінійний прискорювач для онкохворих

23 апреля 2021 | ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ БУВАЄ | Нет комментариев | №16(1308)

Сумщина займає третє місце в Україні за кількістю онкологічних хворих. Щороку страшний діагноз отримують до 30 тисяч мешканців області, й далеко не кожна родина може собі фінансово дозволити лікуватися в інших областях чи за кордоном. Ця проблема – спільна для всіх районів. Тож очільник обласної ради Віктор Федорченко звернувся до голів райрад, аби вони долучилися до важливої справи фінансово, аби вже цьогоріч в онкодиспансері запрацював лінійний прискорювач. На Сумщині хочуть створити благодійний фонд для збору коштів від місцевих інвесторів. Долучитися зможуть як райради, територіальні громади, так і бізнес, аграрії, підприємці тощо.

У закладі треба відремонтувати бункер, придбати лінійний прискорювач, навчити персонал, збудувати приміщення для відділення хіміотерапії. Себто коштів насправді необхідно багато, аби не лише купити дороговартісне обладнання, а й привести до ладу приміщення та прилеглі території.

елених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн -1360 грн).

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: