Боромлянські і довжицькі браконьєри ловили червонокнижну рибу

26 апреля 2021 | Людина проти природи | Нет комментариев | №16(1308)

У період з 15 по 22 квітня 2021 року державні інспектори Сумського рибоохоронного патруля задокументували 18 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено 8 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову), шість – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ст. 90 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України). Оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 44 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено 52 од. заборонених знарядь лову (48 од. сіток, чотири «екрани») та 17 кг водних біоресурсів. Збитки, завдані рибним запасам, склали більше 2 тис. грн та накладено штрафів на суму 510 грн. Передано до суду сім справ для притягнення до адміністративної відповідальності» – повідомив керівник рибоохоронного патруля Олександр НЕПОЧАТОВ.

19 квітня порушення Правил рибальства зафіксоване в с. Довжик Охтирського району. Громадянин за допомогою сітки добув 10 екз. карася сріблястого, загальною вагою 2 кг. Сума збитку склала 170 грн. 22 квітня держінспекторами викрито грубе порушення Правил рибальства на водоймі в с. Боромля Охтирського району. Громадянин за допомогою двох сіток добув 2 екз. червонокнижного золотого карася, загальною вагою 1 кг та 3 екз. плітки, загальною вагою 1 кг. Завдано збитків у розмірі 915 грн. На особу складено протоколи за ст. 90 КУпАП та за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

На винних осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, вилучені знаряддя лову доставлено на склад Сумського рибоохоронного патруля, згідно з опису-оцінки знарядь лову. Сумський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися встановлених Правил рибальства та з повагою ставитись до природних ресурсів особливо в період нересту. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: