Народний кадендар

27 апреля 2021 | ДОЗВІЛЛЯ, Людина проти природи, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №16(1308)

27 квітня – Великий Вівторок – день, коли Ісус Христос викрив фарисеїв і книжників, а ще повідав апостолам притчі про десять дів, про таланти, про данину кесареві, про воскресіння мертвих, про Страшний суд і кінець світу.

Це другий день Страсного тижня, який потрібно проводити в суворій стриманості не лише в дотриманні посту і харчуванні, а й у поведінці.

Великий вівторок слід згадувати життєвий шлях Ісуса Христа, читати Євангеліє і молитися. За народними традиціями, у Великий вівторок займаються дрібними домашніми справами. Бажано закінчити ремонтні та брудні роботи, завершити прання, шиття та прасування. Особливу увагу слід приділити святковому одягу, в якому сім’я зустрічатиме Великдень. Його потрібно остаточно привести в порядок.

Триває Великий піст, який в останній тиждень стає особливо суворим. Тому не можна його порушувати, їсти скоромну їжу, пити алкоголь. Під забороною в цей день будь-святкування, веселощі, танці, спів, розваги. Також у жодному разі не можна лаятися, злитися, проявляти агресію, заздрити, обманювати, лихословити – весь негатив повертається назад з потрійною силою.

Не можна відмовляти тим, хто просить про допомогу.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: