Контролери «Сумигаз» прийдуть і до вас

29 апреля 2021 | НОВИНИ | Нет комментариев | №17(1309)

Масштабну інвентаризацію показань газових лічильників  затіяло «Сумигаз». Контролери звіряютимуть фактичні дані лічильників із тими, що наявні в базі даних. Тепер до кожного споживача, незалежно від обслуговуючої компанії, прийде контролер «Сумигазу», який зафіксує фактичні показання.

Активної участі споживачів процес інвентаризації не вимагає. Все, що потрібно – це допустити контролера до приладу обліку. Далі він сам проведе фотофіксацію показань лічильника, після чого передасть їх за допомогою спеціального мобільного додатку.

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 залишається напруженою, контролери проводять перевірки з дотриманням всіх карантинних вимог. Як повідомила Анастасія Шимаріна, начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ «Сумигаз»: «Контролери «Сумигазу» розпочали масштабну інвентаризацію лічильників, щоби привести дані в базі у відповідність до фактичних показань лічильника. Це триватиме певний час, оскільки в області працюють 153 контролери, а споживачів – понад 360 тисяч». Споживачів просять не забувати про власну безпеку і закликають допускати контролерів тільки після пред’явлення службового посвідчення.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: