До уваги водіїв!

21 мая 2021 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21(1313)

У зв’язку зі складними будівельними роботами під час ремонту шляхопроводу на автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава, км 57+271 (шляхопровід над залізницею у м. Тростянець), з 21 травня 2021 року рух через шляхопровід буде повністю закритий, а об’їзд буде здійснюватися за схемами, погодженими з УПП у Сумській області. Ремонтні роботи виконуються в рамках Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Про відкриття руху буде повідомлено додатково. Служба автомобільних доріг у Сумській області просить водіїв звертати увагу на нові дорожні знаки, які наразі встановлюються та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху на вищезгаданій ділянці автошляху Н-12.

Національну трасу Н-12, яка пролягає територією Боромлянської і Тростянецької ОТГ Сумської області “вдягають” в сучасний європейський асфальт. Загалом, капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення, що проходить Сумщиною на ділянці км 71+000 – км 75+220, обійдеться державі у біля 120 млн. грн. Але гроші того вартують – це буде практично нове будівництво з влаштовуванням надійного фундаменту та покриття шосе доріг.

Cьогодні по всій протяжності автодороги від Гребениківки до Тростянця ведуться будівельно-монтажні роботи.

nd:white’>

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: