У Охтирському районі найбільше онкохворих, а онколога немає

14 сентября 2021 | НОВИНИ | Нет комментариев | №37(1329)

Про ситуацію з онкозахворюваннями розповів голова обласної ради Віктор Федорченко на зустрічі з керівниками територіальних громад Сумщини. «Приріст за перше півріччя року становить 2 тисячі  осіб. Більше всього хворіють люди в Тростянецькому, Охтирському, Білопільськомі і Роменському районах. А всього такий діагноз мають 36 тисяч онкохворих.

Голова облради, зрозуміло, турбується про всю область в цілому і ставить завдання модернізувати обласний онкодиспансер, встановити лінійні прискорювачі, які в сумі коштують 190 млн грн. Для цього потрібна допомога аграріїв, промисловиків, меценатів.

Однак на первинному рівні важливий фаховий огляд на місцевому рівні. Хтось же повинен сказати: у вас підозра на рак,  даємо вам направлення до обласного онкодиспансеру. На жаль, в Охтирці протягом  багатьох років немає лікаря-онколога взагалі. То хіба не пора звернути на це увагу місцевій владі?

class=21 style=’margin-right:14.15pt;text-align:justify;text-justify:inter-ideograph; tab-stops:19.0cm’>Роботи з інвентаризації площинних водних об’єктів у межах території сільської ради з виїздом на місця та підготовкою актів інвентаризації водних об’єктів за формою, визначеною Державним агентством водних ресурсів України, потрібно  завершити  до 30 листопада цього року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: