Фатальна аварія прикувала Катрусю до ліжка

11 октября 2017 | Актуальная тема | Нет комментариев | № 41 (1124)

Дворічна Катруся, яка рік тому потрапила разом з батьками у жахливу аварія, терміново потребує допомоги небайдужих людей.

В 41 номері газети «Роксолана» від 12 жовтня 2016 року ми інформували про жахливу дорожньо-транспортну пригоду, яка сколихнула все місто. Нагадаємо, що 10 жовтня 2016 року бус Volkswagen Transporter зіткнувся з легковою автівкою Suzuki поблизу школи № 8. Очевидці тоді стверджували, що від винуватця ДТП віяло перегаром. А за мить до аварії він не пропустив школярів на пішохідному переході, мчав, як навіжений. Тому й лихо у вигляді моторошної аварії не забарилося, а як грім серед ясного неба покалічило життя крихітці, малесенькому янголятку однорічній Катрусі.

За словами її матері Любові Конвісар, донечка народилася здоровою та активною дитиною. В рік почала ходити та проявляти неабиякий інтерес до навколишнього середовища. Проте ранкова подія розділила щасливе життя родини Конвісар на «до» та «після». Перший рік життя після народження Катрусі був сповнений дитячого сміху, нових відкриттів, ніжних слів та сімейних прогулянок, а після ДТП жахливі три тижні в реанімації, під час яких дитина маневрувала між життям та смертю, численні обстеження та реабілітаційні заходи,  неймовірний розпач та фізичний біль.

- Після того, як охтирським лікарям вдалося врятувати життя нашій донечці, з’ясувалося, що через серйозні травми хребта викликали параліч тіла  та нижніх кінцівок, – розповідає мама дівчинки Любов Конвісар. – Катруся не відчуває ніжок та позовів до туалету. Спочатку вона навіть голову не могла самостійно тримати. Але реабілітаційні заходи дали свій результат. Проте в Україні більше нам допомогти не можуть, лікарі розводять руками та призначають масажі, ЛФК, голковколювання та електростимуляцію.

Серед багатьох світових клінік нам пообіцяли допомогти в китайській лікарні. Місцеві лікарі пропонують нам пройти курс лікування з використанням стовбурових клітин, які необхідно буде вводити у місце розриву спинного мозку. Але для цього нам необхідно назбирати 25 тисяч доларів. Я дуже сподіваюся на допомогу чуйних людей, які відгукнуться на страшне горе і подарують шанс Катрусі на повноцінне життя. Зрозумійте, дитина вже відчула радість руху, і в якусь страшну мить її цього дару позбавили. Коли ми гуляємо на вулиці і Катруся бачить діток, які бігають, вона зі сльозами на очах просить мене відвезти її додому. На сьогоднішній день нам вдалося назбирати лише 120 тисяч гривень. Донечку до Китаю ми маємо відвезти до 25 грудня, тобто часу у нас залишилося не так вже й багато.

За словами Катрусиного тата Костянтина Конвісара, суд у справі ДТП триває близько року. За цей час вже було проведено близько 10 судових засідань. «Завдяки допомозі сумського адвоката нам вдалося добитися проведення повторної медичної експертизи винуватця аварії в Дніпрі, – розповідає Костянтин. – До цього його родина встигла швиденько поклопотати і за день в Сумах отримати довідку про психічну хворобу. Зараз ми очікуємо чергової судової  повістки і сподіваємося на справедливість  охтирської Феміди».

На фото Катруся Конвісар без даного медичного пристосування не може ходити

На питання «Роксолани», чи допомагав винуватець ДТП фінансово постраждалій родині, Костянтин відповів, що після  аварії він дав 15 тисяч гривень на корсет і більше ні копійки на лікування Катрусі не перерахував.

Реквізити для благодійної допомоги: номер банківської картки тата Катрусі Костянтина Конвісара – 5168757337617502. Усі деталі історії хвороби  можна дізнатися за телефонами – (066)- 09-02-096 та (068)-06-55-662.

 Добавить комментарий