Просимо тут залишати Ваші коментарі щодо голосування

Чи вважаєте Ви допустимим перетворення продуктового ринку на речовий?

Варіанти відповідей:

Так.

Ні.

Мені байдуже.

 Комментарии (10)

 

 1. esrdtgfg пишет:

  перетворення? Целуйко его давно перетворыл!

 2. Цилуйко пишет:

  І яким я боком ? В чому я ще винен ? Пишити дурниці то хоч трішки вибачайте проблему.

 3. Цилуйко пишет:

  Пишите дурниці , то трішки вивчіть проблему.

 4. Цилуйко пишет:

  Ринок не підпорядковується міській владі. Це сумське підприємство, яке створене для отримання прибутку .Відповідно воно і діє. Мені особисто теж не подобається ситуація на ринку. І сусідство товарів. Але подивіться правді в очі скільки в місті за останні 10 років відкрито магазинів ( речових) , це на 90 % вихідці із речового ринку.

 5. Цилуйко пишет:

  Також в місті відкрилося кілька супермаркетів (продуктових) , де ціни нижчі чим на ринку. І насилля у формуванні ринкових відносин не допустимо. Що стосується прибуткового ринку, то я не віддавав землю в оренду на 49 років !!!. А за сумісність груп товарів повинні нести відповідальність державні контролюючі органи.

 6. Цилуйко пишет:

  Будуть питання звертайтесь. Прошу вибачення за помилки, пишу в дорозі , а дороги українські

 7. Вася пишет:

  шось цилуйко нервнича. он скоко понаписував. забув и про вищевий ринок биля хлебзавода и про вищевий ринок його друга Васи. и про те як при ньом його подчиньоннни розришили торгувать вещами на центральном ринку.

 8. Вася пишет:

  шось коментраии недобавляються. совпадение?

 9. иван пишет:

  хай целуйко скаже як при ньому оказався вищивый рынок биля хлибзаводу и як появывсь ище рынок васи горнева. и пры кому розришылы вищамы торгувать на продуктовом. от хай тилькы чесно и с документамы.

 10. Цилуйко пишет:

  Ринок “зелений” , з’явився до 2011року. Ринок біля “хлібзаводу” теж з’явився до 2011року. Всі документи є у міській раді. І я взагалі не нервую. Вас всим успіхів.

Добавить комментарий