26 вересня з 12:00 до 13:00

у редакції газети «Роксолана»

відбудеться прямий зв’язок

із начальником міського відділу освіти

Анатолієм ТРОНЕМ.


Якщо у Вас є запитання щодо реформування освітньої галузі, роботи міських садочків, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти, стосовно інклюзивної освіти або ж маєте побажання чи зауваження до функціонування відділу освіти, телефонуйте за номерами: (05446)-2-47-65 або (099)-93-25-100.

Також Ви маєте змогу надіслати запитання на поштову адресу редакції: м. Охтирка, вул. Паркова 1, або на електронну пошту: roxolana1996@ukr.net. Полюбляєте читати «Роксолану» в Інтернеті? Тоді залишайте Ваші питання та пропозиції на сайті газети roxolana.com.ua.Комментарии (3)

 

  1. Мама першокласника пишет:

    Скажіть, будь ласка, як буде вирішене питання стосовно роботи груп продовженогоднядля учнів початкових класів. Я працюю, чоловік на заробітках, бабусі-дідусі теж по роботах мотаються, то як бути з дитиною, уроки в якої закінчуються в 12-12:30? У школі нам сказали, що місць у групі 30, а дітей – близько сотні. Як бути?

  2. Марина пишет:

    Коли приміщення їдальні в 11 школі стане затишним? Зараз воно нагадує якусь казарменну столову радянського зразка. Можливо вже час там змінити меблі і обладнання для приготування їжі?

  3. Анжела пишет:

    Чи відомі Вам факти булінгу в охтирських школах, яка робота ведеться, аби уникнути цього. Я часто роблю зауваження дітям в школі, коли забираю свою дитину, чякі часто на перервах штотвхаються і бються в коридорах

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам:

 

 

 

 

 

 

 

 

autosurf