До редакції зателефонував наш читач Анатолій Олександрович Бабкунов і поскаржився на сміття на березі річки Охтирка, що «розляглося» неподалік  дитячого садочку «Теремок». Чоловік лавину обурення направляє в бік тих свинолюдей, в котрих руки підіймаються жбурляти непотріб поблизу річки. Поблизу місця стихійного смітника жваво стрибають з гілки на гілку дві білочки, а навесні розпускається кущ з пухнастими вербовими котиками. Одним словом, живописний природний куточок, дім багатьох представників флори та фауни, занехаяли істоти на двох ногах.

Ми вирішили спробувати ще один спосіб боротьби з незаконними сміттєзвалищами та розмістили інформацію про черговий смітник на інтерактивній мапі на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

На місце смітника виїжджав державний інспектор з охорони навколишнього природнього середовища Сумської області Володимир Фрик разом з представником міської ради. Інспектор виміряв площу засмічення та направив припис на так зване генеральне прибирання берега річки Охтирка.

Лише після наганяїв від екологів, комунальники нарешті ліквідували смітник.Добавить комментарий