НГВУ «Охтирканафтогаз» не зможе подавати газ на розподільчі мережі ОАО «Сумигаз» із ГРС Південна Панасівка з 9 червня і з ГРС Артюхівка з 27 червня цього року у випадку, якщо не буде продовжено термін дії спеціальних дозволів, виданих «Укрнафті» на користування нафто-газоносними надрами. Про це говориться у листі компанії до керівництва Сумської області. Як відзначається у листі, в 2017 році закінчується термін дії дозволів на Рибальському, Козіївському, Качанівському, Артюховському, Південно-Панасівському, Коржівському, Анастасіївському та Липоводолинському родовищах.

«Укрнафта» відзначає, що подала у Державну службу геології і надр України всі матеріали, необхідні для продовження дії дозволів на вказаних родовищах. Але питання й досі залишається невирішеним.

За словами експертів, через припинення видобутку люди можуть втратити роботу. За даними, це призведе до втрати майже 1500 робочих місць, а також несплату одного мільярда гривень до бюджетів. На Сумщині за цілий рік компанія видобуває на родовищах майже 254 тис. тонн нафти, 14 тис. тонн конденсату, 83 млн кубометрів газу і 123 млн кубометрів нафтового газу.

Крім цієї інформації, прес-служба повідомляє, що загальні збори акціонерів «Укрнафти» затвердили новий склад спостережної ради компанії. Із його складу виключені Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман та Ігор Палиця.Комментарии (5)

 

 1. 444 пишет:

  Этот Сумыгаз уже не знает как деньги с людей вырвать.Сначала абонплата теперь это.Как только пришла банда в правление Сумыгаз из Днепра,с тех пор,это не управление а цирк.Людей сократили,зарплата минималка,люди и сейчас бегут оттуда.Говорят до нового года не будет в Ахтырке горгаза.Всё через компьютер,и Аварийка останется.Гнать нужно Подреза.

 2. Роман пишет:

  Перед тим, як звинувачувати “Сумигаз” вивчіть питання й розберіться чому Укрнафта не дає дозволи Охтирканафтогаз. Сумигаз не має жодного відношення до видобутку газу!
  А Вам аби ляп-ляп.

 3. 444 пишет:

  роман вы сам ляп ляп.Я проработал в горгазе 10 последних лет.И знаю что там творится.Пока был Рогальский у руля мы не знали горя.Роман назвите свою фамилию.Вы работник Сумыгаз?Я сам сбежал оттуда,на 2600грн,попробуйте прожить.

 4. 444 пишет:

  Сумыгаз как пиявка сидит на трубе нафтогаза.Я ещё раз говорю-гоните эту днепровскую мафию.

 5. Роман пишет:

  Сумигаз вже два роки не продає газ, де вони піявки?

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: