Виводимо плями від вина та пива

Пролили на себе бокал вина чи келих пива? Лише «Роксолана-Порадниця» знає, як швидко, недорого та, головне, безслідно вивести ці плями з Вашого одягу. Читайте корисні поради на стор. 26 нового видання.

Всі десять номерів журналу «Роксолана-Порадниця»:  «101 засіб проти плям», «Всі секрети всіх видів тіста», «Всі шкідники городу6 боротьба, ліквідація», «Всі шкідники саду: боротьба, ліквідація», «Огірок: з грядки до столу», «Робимо сир самі», «Все, що можна зробити з молока: найкращі рецепти», два випуски «Все про рибу», та свіжий номер «Цілющий мед» Ви можете придбати у будь-якому поштовому відділенні та в магазинах, в яких реалізується газета  «Роксолана». Ціна реалізації видання складає лише 4 грн. 75 коп. Вартість передплати на місяць складає 5 грн. 40 коп. в 2017 році та 7 грн. 74 коп. в 2018 році.

Як можна використовувати мед у випічці, якщо його не можна нагрівати до високої температури? Адже, в такому випадку, ароматні пироги і булочки перетворюються на справжню канцерогену отруту! Запам’ятайте, при правильному приготуванні і строгому дотриманні рецепту мед збереже свої корисні властивості, а Ви зможете побалувати себе апетитним десертом. Як це зробити –  підкаже десятий номер «Роксолани-Порадниці Цілющий мед». Також в десятому виданні Ви дізнаєтеся, як обрати справжній мед та як з його допомогою вилікувати застуду, гіпертонію, пневмонію та підвищити імунітет, без численних походів до аптек.

Всі секрети всіх видів тіста в одному виданні

В продажу з’явився другий номер «Роксолани-Порадниці», присвячений секретам роботи з тістом. Лише «Роксолана-Порадниця» розповість, як вдало замісити дріжджове, пісочне, бісквітне, листкове та інші види тіста та що смачненького із нього можна приготувати.

Ціна реалізації «Роксолани-Порадниці» складає лише 4,75 грн. Запитуйте наше видання на поштових відділеннях та в місцях реалізації «Роксолани».

26 липня в продажу з’явиться сьомий номер журналу «Роксолана-Порадниця», який присвячений рибній темі. У свіжому номері Ви дізнаєтеся про секрети вибору свіжої та смачної риби, поради для рибалок, смачні страви, які ідеально доповнять меню рибного дня. Ціна реалізації незмінна – всього 4,75 грн. Всі сім номерів «Роксолани-Порадниці» Ви зможете придбати на поштовому відділенні та в місцях реалізації газети «Роксолана».

style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-6323758767109830″ data-ad-slot=”6711564118″ data-ad-format=”auto”>


СИР РОБИМО САМІ- Домашній сир широко застосовують для приготування різноманітних страв української кухні:сирників, начинок для вареників, налисників та пирогів, запіканок, закусок та десертів.

ЗАПИТУЙТЕ В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ ГАЗЕТИ “РОКСОЛАНА”Добавить комментарий