Мама, тато, я – разом ми міцна сім`я!

Основою соціального благополуччя кожного суспільства є насамперед здорова, міцна й щаслива родина. І з метою популяризації сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій та забезпечення виховання дітей у родинному колі 8 липня святкується український День родини. Дане свято відносно молоде, адже відзначають його з 2012 року.

Зміцнення інституту сім’ї, пропагування народжуваності та сприяння формуванню відповідального батьківства є невід’ємною частиною соціально-економічного розвитку українського суспільства. Кожна родина повинна бути сильною саме взаємною любов’ю всіх її членів, доброзичливістю, взаєморозумінням та взаємопідтримкою. Які б випробування не випали на долю людини, вона повинна мати прихисток саме в стінах рідного дому, де її завжди правильно зрозуміють, і пожаліють, і допоможуть, і скажуть в очі гірку правду, коли це необхідно, і суворо посварять. Оскільки сім’я є джерелом поваги, любові, солідарності та прихильності. Зміцнення родини у суспільстві – це запорука розвитку країни.

Напередодні «сімейного» свята ми вирішили провести опитування серед охтирчан та гостей міста і поцікавитися в них, скільки ж дітей повинно бути в родині?

Інна Чикалова з донькою ЮлеюПерукар Інна Чикалова з донькою Юлею:

- Я вважаю, що в ідеальній родині повинно бути дві дитини. Одній дитинці сумно, та й егоїстом може вирости, коли вся увага приділяється лише їй. А троє, четверо – накладно для батьківської кишені. Що говорити, коли одна пачка підгузків коштує майже півзарплатні пересічного українця.

Віталій Кармалига з донькою Оленкою

 

Залізничник Віталій Кармалига з донькою Оленкою:

- У вирі сьогоднішніх подій важко дати відповідь на це питання. В ідеалі потрібно мати двоє-троє діток, а можна й більше, якщо зарплатня дозволяє. Головне – оточити їх любов’ю та увагою, приділяти більше часу родині, тоді й діти з часом віддячать батькам за їх турботу.

Ніна Мороховська, начальник служби у справах дітей Охтирської міської ради:

Ніна Мороховська- Працюючи на даній посаді, я спілкувалася із сім’ями з різною кількістю діточок. І можу з впевненістю сказати, що від кількості дітей не залежить якість їх виховання. Є багато прикладів з життя, коли в родині є достаток і можливість задовольняти будь-які дитячі забаганки, а малеча не відчуває в повній мірі батьківської любові та турботи. А є сім`ї багатодітні, в яких кожен маленький член родини захищений і в батьків вистачає часу, аби приділити увагу кожній дитині. Як, наприклад, родина Харченків з Охтирки, в якій на сьогоднішній день підростає 13 рідних діточок. Найменшенькій Єві виповнилося в березні два рочки. Голова сімейства працює помічником бурильника в НГВУ. Проте родина щаслива і кожна дитина доглянута.

Оксана ГорбоносОксана Горбонос, головний спеціаліст міського центру соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді:

- Сім’я без дитини, на мою думку, це не справжня сім`я. У соціальній роботі є таке поняття як неповна сім`я – в якій немає діток. Я ж виховую двох синів – старшому Антону 25 років, а молодшенькому Віктору 11. Наша родина мешкає в приватному будинку і ми тримаємо невеличке господарство – розводимо птицю. І Віктор завжди бере активну участь у цьому. А взагалі, головне не кількість діток, а щоб вони росли у любові і батьки показували гарний приклад для підростаючого покоління.

Світлана КладькоСвітлана Кладько, в декретній відпустці:

- Я, звісно, за двох кіндерят. Разом і зростати веселіше. А коли дітки підростуть, то матимуть найкращу подругу чи друга в особі братика чи сестрички, які підтримають у скрутний момент чи щиро порадіють досягненню та успіху одне одного.

Ігор СамсоненкоІгор Самсоненко, програміст, громадський діяч:

- Я поки що діток не маю, проте вважаю, що однієї дитини з головою вистачить. Щоб і продовження роду було і час залишався на активну громадську діяльність. У наш час мати багато дітей – це розкіш.Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: