ПЕРЕМОГИ ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ З ДЗЮДО ТА САМБО

14 февраля 2017 | Спорт | Нет комментариев |

Охтирські борці, вихованці ДЮСШ, продовжують радувати перемогами. В Сумах пройшли чемпіонати області з дзюдо (04.02.2017р.), та з самбо (11.02.2017р.). В цих змаганнях приймали участь команди Сум, Ромнів, Недригайліва, Тростянця, Кролівця, і звісно, вихованці Охтирської ДЮСШ відділень дзюдо та самбо.

Переможцями та призерами в своїх вагових категоріях стали: з дзюдо

1. Колодяжний Єгор

30

І

2. Науменко Артем

42

ІІІ

3. Кругляк Іван

46

ІІІ

4. Чернишенко Іван

50

ІІ

5. Слухай Вадим

50

ІІІ

6. Гузеватий Роман

50

ІІІ

7. Гасанов Джиловхан

55

ІІ

8. Шестаков Денис

60

ІІІ

9. Нікітенко Данило

66

І

10.

Гузеватий Антон

66

ІІІ

11.

Кіяшко Роман

73

І

12.

Ков’яр Станіслав

+90

ІІ

13.

Кармазова Анастасія

48

І

14.

Федорченко Ярина

38

І

15.

Винник-Крупчан Аделіна

38

ІІ

16.

Баранова Катерина

23

І

17.

Смірнова Аліна

35

ІІ

18.

Резніченко Анна

25

ІІІ

З самбо (декілька спортсменів виступали в двох вагових або вікових категоріях):

П.І.Б.

Р.Н.

В.К

Результат

чоловіки 1. Кісіль Володимир

1983

82

І

2. Шмонько Ігор

1986

+90

ІІІ

Юн.2001-02 3. Кіяшко Роман

2002

70

І

75

ІІІ

4. Гузеватий Антон

2002

70

ІІ

75

ІІІ

5. Нікітенко Данило

2002

65

ІІ

Юн.2003-05 6. Колодяжний Єгор

2005

35

І

7. Науменко Артем

2004

42

І

8. Пухальський Нікіта

2004

42

ІІІ

9. Андрощук Олександр

2003

46

ІІ

10.

Чернишенко Іван

2005

50

І

11.

Слухай Вадим

2004

50

ІІІ

12.

Гасанов Джиловхан

2003

54

І

юн.2006-08

13.

Руденко Ярослав

2008

21

І

14.

Зінчик Ігор

2010

21

ІІІ

15.

Сергієнко Іван

2011

21

ІІ

16.

Винник-Крупчан Арсен

2009

23

ІІІ

17.

Закаблук Денис

2009

23

ІІ

18.

Іванов Роман

2009

23

ІІІ

19.

Волков Антон

2008

26

І

20.

Алієв Арсен

2008

26

ІІІ

21.

Рогальський Владислав

2007

30

І

22.

Мазкун Володимир

2007

30

ІІ

23.

Гришко Іван

2006

30

ІІІ

24.

Меша Дмитро

2006

34

І

25.

Винник Максим

2006

38

ІІІ

26.

Рогальський Богдан

2007

42

І

27.

Другов Іван

2006

+42

ІІ

28.

Сіняєв Єгор

2007

+42

ІІІ

29.

Галкін Дмитро

2006

+42

ІІІ

Дівчата

30.

Федорченко Ярина

2003

30

І

31.

Кармазова Анастасія

2003

38

І

32.

Винник-Крупчан Аделіна

2003

38

ІІ

33.

Баранова Катерина

2007

25

2007-08

ІІ

34.

Резніченко Анна

2009

25

2009-10

ІІ

35.

Овчарік Єва

2010

25

2009-10

ІІІ

36.

Кулакова Ангеліна

2009

30

2009-10

ІІ

37.

Смірнова Аліна

2008

35

2005-06

ІІІ

2007-08

ІІ

Вітаємо переможців та призерів та їхніх тренерів та батьків і бажаємо всім спортсменам перемог у майбутньому!

 



Добавить комментарий