Весенняя лёгкость с «FitCurves»

Женский фитнес-клуб «FitCurves» поздравляет всех женщин с началом весны! Именно весной женщина особенно прекрасна, её красота и неповторимость расцветают вместе с природой. В воздухе витает аромат весенних цветов, а вместе с ним и новой жизни, любви и ярких приключений. Наша внешность и наше самочувствие непременно отражаются на внутреннем состоянии, наших желаниях и настроении. Сложно погрузиться в невесомое состояние весны, когда собственное тело вызывает внутреннее недовольство и не дарит ощущение лёгкости после долгих марафонов пассивных зимних вечеров и праздников.

Только Вам решать, как Вы будете выглядеть и чувствовать себя этой весной. «FitCurves» предлагает 3 простых правила, следуя которым Вы гарантированно, уже через неделю, увидите первые результаты. Правило № 1 – это активный образ жизни: утренняя зарядка, ежедневная пешая прогулка, легкие разминки на протяжении рабочего дня. Правило № 2 – здоровые привычки в питании. Выпивайте минимум 8 стаканов воды в день, потребляйте достаточное количество белковой пищи, совершайте частые и небольшие здоровые перекусы. Правило № 3 – это правильная мотивация, хорошее настроение и уверенность в своих силах.

Милые дамы! Желаем вам всегда быть красивыми, стройными и здоровыми! Именно поэтому приглашаем  к нам на уникальную тренировку, совмещающую в себе силовые и кардио-нагрузки, которые подходят женщинам любого возраста! Наша индивидуальная система тренировок FitCurves сделает ваше сердце крепким, мышцы – сильными, суставы – подвижными, фигуру – идеальной, а также придаст заряд бодрости и энергии на целый день или ночь! Мы поможем Вам достигнуть отличных результатов, стать еще стройнее, здоровее и моложе!

Приходите к нам и получите неделю пробных тренировок в подарок! +картинка недельки

Ждём вас по адресу: г. Ахтырка, ул. Независимости, 12  (бывшая Октябрьская), дом быта, 2 этаж. Телефоны для справок: (050)-307-87-42; (050)-307-87-41.

«Адреналін» дарує знижки на гарну фігуру

Гарне самопочуття та чудовий  настрій мають пряму залежність від нашої фізичної форми та режиму харчування. Тому все більше людей віддають перевагу здоровому способу життя, який важко уявити без фізичних вправ та тренувань. Але ж не кожен має вдома свій тренажерний зал чи хоча б велотренажер. То що робити? – запитаєте Ви. Саме тому «Роксолана» вирушила в пошуках сучасного, проте бюджетного тренажерного залу. І таки знайшла його в самому серці Охтирки. Заходимо всередину і дивуємося широкому комплексу тренажерів, які допоможуть підтягнути та зменшити об’єми проблемних зон. Душові кабіни, зручні роздягальні лише доповнюють приємне враження від відвідування залу.

Тепер про головне – вартість одного заняття, тривалість якого Ви контролюєте самостійно, коштує лише 25 грн. Бажаєте ще зекономити – купуйте місячний абонемент на 12 занять за 260 грн. та на 8 занять – за 180 грн.

Тренажерний зал «Адреналін» може подарувати Вам ідеальну фігуру, про яку Ви давно мріяли. Тому найкращим подарунком на свято 8 Березня, день народження чи інші свята стане абонемент.

Професійні інструктори допоможуть Вам отримати ідеальну фігуру, аби Ви змогли ловити на собі захоплюючі погляди протилежної статі. І не забувайте, що пляжний сезон не за горами.

Тренажерний зал «Адреналін» знаходиться на вулиці Незалежності поблизу магазинів «АТБ» та «Косад». Має зручний графік роботи: з понеділка по п’ятницю працює з 10:00 до 21:00, в суботу – з 10:00 до 18:00, а в неділю – з 10:00 до 14:00. Телефон для довідок: (050)-66-53-640.

Побратими самбо

В Харкові відбувся турнір з самбо «Побратими», в якому взяли участь спортсмени з різних куточків України

Вже стало гарною традицією, що саме охтирські спортсмени зібрали плідний врожай почесних нагород: з 19 спортсменів, які брали участь у змаганнях, 15 піднялись на п’єдестал пошани. Нікіта Пухальський, Іван Чернишенко, Володимир Мазкун, Дмитро Меша, Максим Винник, Іван Другов, Ангеліна Мандрика та Катерина Баранова повернулися додому з дипломами та медалями за зайняті перші місця. А завдячують юні спортсмени високими спортивними нагородами своїм наставникам: старшому тренеру Юрію Меєровичу, тренеру II категорії Людмилі Єлізаровій та тренеру Володимиру Кісілю.

Дзюдо

В Охтирській ДЮСШ відбулась відкрита першість з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат. Всього в змаганнях взяли участь 70 спортсменів, які займаються у відділеннях дзюдо і самбо в Охтирці та Комишах.

Для Назарія Кривуші ці змагання були дебютними. Дзюдоїст-початківець займається під професійним керівництвом Людмили Єлізарової півроку, проте не побоявся вийти на татамі, де виборов почесне третє місце. «Ходжу на заняття тричі на тиждень, – розповідає Назарчик. – Намагаюся не пропускати. Перед першістю із дзюдо  трішки нервував. Моя мама Анжела дуже мною пишається. Пообіцяла подарувати мені планшета та накупувала різних солодких смаколиків».

Назарій Кривуша отримав першу в житі спортивну нагороду.

Семирічний Ваня Сергієнко навчається в 1-А класі школи № 1. Хлопчик дуже здібний: додатково до шкільної програми вивчає англійську мову, опановує техніку ліплення з полімерної глини в «Чародії», а для фізичного здоров’я займається дзюдо. На відкритій першості із дзюдо виборов перше місце у ваговій категорії 19 кг. «Змалечку мене мама привчала до дисципліни, щоб я все встигав, – розповідає Ваня. – Тому мені не важко виконувати домашні завдання, відвідувати гуртки та займатися спортом. Я маю ще й меншого братика Антошу, залюбки бавлюся з ним. Ось підросте і будемо разом відпрацьовувати бойові прийоми».

Переможець відкритої першості Охтирської ДЮСШ з дзюдо у ваговій категорії 19 кг  Ваня Сергієнко

Сторінку підготувала Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам:

 

 

 

 

 

 

 

 

autosurf