СПОРТИВНІ НОВИНИ

2 ноября 2016 | Спорт | Нет комментариев | №44 (1075)

«НАФТОВИК» ВИЙШОВ У ЧВЕРТЬФІНАЛ

На минулому тижні були зіграні матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу.

Завдяки голам братів Євгенія і Геннадія Пасічів «Нафтовик» з рахунком 2:1 переміг «Волинь» і вийшов у чвертьфінал.

30 жовтня в матчі 16 туру «Нафтовик-Укрнафта» приймав аутсайдера першості «Тернопіль». Дощова погода не завадила 1150 вболівальникам підтримати спортсменів.

В цій грі «Нафтовик-Укрнафта» здобув важку перемогу з рахунком 2:1 та набрав 27 балів. Команда Книша продовжує утримувати 5 місце в турнірній таблиці. Надалі на «Нафтовик-Укрнафту» очікує два гостьових поєдинки, а чергову домашню гру наша команда проведе 13 листопада.

ЄВГЕН ГЛИВА ПОЇДЕ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка 27 листопада в м. Лос-Альказарес (Іспанія) візьме участь у Чемпіонаті світу з бігу на 100 км. Нашу країну на цих змаганнях представлятимуть чотири атлета: Ігор Саханда (м. Київ), Павло Степаненко (Волинська обл.), Олександр Головницький (Волинська обл.) та Євген Глива (Сумська обл.).

Євген Глива підкорює черговий марафон

З ДНІПРА З ПЕРЕМОГАМИ

29 жовтня в Дніпрі пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат, в якому взяли участь дві охтирські спортсменки-вихованки Охтирської ДЮСШ. Ярина Федорченко здобула перше місце у ваговій категорії 32 кг, а Анастасія Кармазова – друге місце у ваговій категорії 40 кг. Щиро вітаємо наших дівчат і бажаємо їм успіху і підкоренні спортивних вершин.