В минулому році наші читачі пильно придивлялися до фото сходів і вгадували, до куди вони ведуть. Інтерес та азарт учасників конкурсу «Куди ведуть ці сходи?» надихнув нас на новий конкурс -

«ВГАДАЙТЕ ФРАГМЕНТ ПАРКАНУ»

Надсилайте відповіді на нашу електронну адресу: roxolana1996@ukr.net, на поштову: 42700, Сумська обл., м. Охтирка, вул. Паркова, 1 або телефонуйте: 2-47-65, (099)-932-51-00. Також Ви можете залишити відповідь на нашому сайті roxolana.com.ua. Ми підведемо підсумки і нагородимо учасника, який надасть найбільшу кількість правильних відповідей.

В № 15 від 12 квітня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення Охтирської прокуратури. Правильну відповідь надали Людмила Духно, Алла Горлицька, Алла Шелудько, Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Інна Приходько, Віра Кривобокова, Михайло Корабельський.

В № 16 від 19 квітня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення Охтирської міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Правильну відповідь надали Людмила Духно, Алла Горлицька, Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Інна Приходько, Віра Кривобокова та Максим Перидерій.

В № 17 від 26 квітня було опубліковане фото паркану, який огороджує ДНЗ «Ластівка». Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Інна Приходько, Віра Кривобокова, Максим Перидерій та Людмила Духно.

В № 18 від 3 травня було опубліковане фото паркану, який огороджує Охтирський будинок-інтернат. Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Людмила Духно, Алла Горлицька, Інна Приходько та Віра Кривобокова.

В № 19 від 10 травня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення школи № 3. Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Алла Горлицька та Віталій Січкаренко.

В № 20 від 17 травня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення «Охтирського РЕМу» ПАТ «Сумиобленерго». Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно та Валентина Кімлик.

В № 21 від 24 травня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення Охтирського центру зайнятості. Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно, Валентина Кімлик та Наталія Перерва.

В № 22 від 31 травня було опубліковане фото паркану ДНЗ «Росинка». Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно, Валентина Кімлик, Олена Горовецька та Катерина Романенко.

В № 23 від 7 червня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення Охтирської ЦРЛ. Правильну відповідь надали Станіслав Ситник, Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно, Валентина Кімлик та Наталія Перерва.

В № 24 від 14 червня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення Охтирський міський центр позашкільної освіти МАН. Правильно відповіли Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно, Валентина Кімлик та Наталія Перерва.

В № 25 від 21 червня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення «Укртелекому». Правильну відповідь надали Валентин Солошенко, Алла Горлицька, Людмила Духно, Валентина Кімлик, Наталія Перерва та Віталій Сорокін.

В № 26 від 28 червня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення фтизіатричного відділення. Правильну відповідь надали Валентин Солошенко, Людмила Духно, Валентина Кімлик, Станіслав Ситник, Наталія Перерва та Віталій Сорокін.

В № 27 від 5 липня було опубліковане фото паркану, який огороджує приміщення, в якому знаходиться виконавча служба та держказначейство. Правильну відповідь надали Валентина Кімлик, Наталія Перерва, Віталій Сорокін та Алла Горлицька.ФОТО № 1


ФОТО №2


ФОТО №3


ФОТО №4


ФОТО №5


ФОТО №6


ФОТО №7


ФОТО №8


ФОТО №9


ФОТО №10


ФОТО №11


ФОТО №12


ФОТО №13


ФОТО №14


ФОТО №15


ФОТО №16ФОТО № 17ФОТО № 18

ФОТО № 17
style="display:block"
data-ad-format="fluid"
data-ad-layout-key="-gv-j+38-1u-62"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="1236377163">Добавить комментарий

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: