«ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ» ЮНИХ ОХТИРЧАН

28 марта 2017 | Жизнь города | Нет комментариев |

22 березня 2017 на базі Сумського ОЦПО та РТМ пройшла обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку». У роботі конференції узяли участь 25 юних обдарованих охтирчан, 23 з яких стали переможцями та призерами конференції  на своїх секціях.

Вітаємо юних науковців  та їх керівників з перемогою:

1 місце

Линник Катерину, учениця 11 класу  Охтирської гімназії, (вч.Романюк О.М.), секція зарубіжна література
Прийму Дар`ю, ученицю 7 класу Охтирської гімназії, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція кліматології та метеорології
Чергінець Валерію, ученицю 8 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція географії та ландшафтознавства
Максименко Олександру, ученицю 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованку гуртка «Економіка» (кер.Савочка Ю.О.), секція мікроекономіки та макроекономіки
Хацько Валерію, ученицю 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованку гуртка «Правознавство» (кер.Дужак Д.С.), секція правознавство
Зубатову Дарину, ученицю 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Р.К.Рапія, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція гідрології
Канівець Дарину, ученицю 8 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція географії та ландшафтознавства
Дараган Ірину, ученицю 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція зоології та ботаніки
Козодав Марину, ученицю 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (кер.Литовченко О.О.), секція етнології

2 місце

Потапенко Єлизавета, учениця  7 класу Охтирської гімназії (вч.Вальтер Л.І.), секція українська література
Роскошну Дар`ю, ученицю 8 класу Охтирської гімназії, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція кліматології та метеорології
Гамідову Діану, ученицю 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованку гуртка «Економіка» (кер.Савочка Ю.О.), секція мікроекономіки та макроекономіки
Мірошніченко Яну, ученицю 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (кер.Литовченко О.О., Логвиненко В.В.), секція історичного краєзнавства
Максакову Катерину, ученицю 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованку гуртка «Юні мовознавці» (кер.Вашева Г.А.), секція українська мова
Кочкарьова Євгена, учня 8 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованця гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція гідрології
Гаранжу Юлію, ученицю 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція географії та ландшафтознавства
Череду Ганну, ученицю 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (кер.Литовченко О.О.), секція релігієзнавства, історії релігії

3 місце

Платонова Поліна, учениця 8 класу Охтирської гімназії (вч.Платонова Н.В.), секція німецької мови
Баленко Юлія, учениця 8 класу Охтирської гімназії (вч.Гайдар О.М.), секція українська література
Лабунець Катерину, ученицю 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованку гуртка «Економіка» (кер.Савочка Ю.О.), секція мікроекономіки та макроекономіки
Дульську Софію, ученицю 7 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім.О.Вишні, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (кер.Альжинська Г.О.), секція історичного краєзнавства
Пелипенко Аміну, ученицю 7 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім.О.Вишні, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» (кер.Альжинська Г.О.), секція історичного краєзнавства
Шаркову Катерину, ученицю 8 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, вихованку гуртка «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), секція зоології та ботаніки

 



Добавить комментарий